Podmínky pro vycestování do Maďarska a pobyt v hotelu:

Osoby, které cestují pozemní cestou (i občané ČR) ze Slovenska, Rakouska, Chorvatska, Slovinska, Srbska nebo Rumunska, mohou vstoupit na území Maďarska bez omezení, tj. bez povinnosti doložit bezinfekčnost (certifikát o provedeném očkování nebo prodělané nemoci).

Vstup do hotelů, restaurací a lázní je bez omezení

Aktuální informace pro vycestování a cestu zpět naleznete zde: www.mzv.cz

Informace k pobytu v hotelu Park Inn Sárvár

Vážení hosté!

Minulé období jsme trávili přípravami, opravami a vylepšováním hotelu, kromě obvyklých nezapomenutelných zážitků a vysoké úrovně našich služeb dostane v životě našeho hotelu bezpečnost mnohem větší úlohu než kdykoliv dříve. V naší restauraci jsme zavedli nová pravidla: již při příjezdu na recepci se setkáte s tím, že všude udržujeme větší vzdálenost. Pokojové karty a osušky obdržíte od kolegů dezinfikované. V zájmu udržení bezpečné vzdálenosti jsme v hotelu na mnoha místech umístili upozorňujícíoznačení. Společné prostory – halu, chodby, bar, jídelnu, hernu a hrací koutky, společné toalety, recepční pult a jeho okolí několikrát denně dezinfikujeme. Ve společných toaletách plníme dávkovače mýdlem obsahujícím virucid. Na několika místech jsme umístili dávkovače na dezinfekci rukou, např. u hlavního vchodu, u vchodů do jídelny, u společných toalet a v blízkosti výtahů. Pokoje dezinfikujeme před každým příjezdem nových hostů. Každodenní úklid pokojů bude vhledem na dezinfekci trvat delší dobu. Děkujeme Vám předem za porozumění. Ručníky použité v pokoji pereme při extra vysoké teplotě a poté dezinfikujeme. Dálkové ovladače k televizi dezinfikujeme a hygienicky balíme. V hotelovém shopu prodáváme jednorázové roušky a malé balení virucidního dezinfekčního roztoku na ruce. Naši zaměstnanci nosí dle předpisů roušky a rukavice. Kromě toho kontrolujeme denně se zvýšenou pozorností zdravotní stav našich kolegů. V zájmu maximálního dodržení aktuálních bezpečnostních opatření, procedur, postupů a zákonných nařízení pravidelně školíme všechny zaměstnance našich hotelů. Jako ve všech hotelových prostorech nosí naši kolegové roušky a rukavice. Dezinfikujeme stoly po každém hostu. Příbory používané v restauraci dezinfikujeme, pečlivě balené pokládáme na stoly a po každém hostu celou sadu na stole vyměníme. Jídla nabízíme i nadále formou bufetových stolů se studenými, teplými jídly a deserty, na Vaše přání Vás obslouží naši kolegové. V obsluze kávových a nápojových automatů Vám na žádost pomohou naši zaměstnanci.

Co od Vás žádáme:

přijeďte k nám zdraví, používejte dezinfekci na vyznačených místech, dle možnosti udržujte mezi sebou předepsanou vzdálenost.Přejeme Vám příjemný pobyt u nás, v případě jakýchkoliv otázek se obraťte na naše kolegyPředem Vám děkujeme za Vaši spolupráci, dávejme na sebe navzájem pozor!

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Informace k pobytu v hotelu Park Inn Zalakaros

Vážení hosté!

Minulé období jsme trávili přípravami, opravami a vylepšováním hotelu, kromě obvyklých nezapomenutelných zážitků a vysoké úrovně našich služeb dostane v životě našeho hotelu bezpečnost mnohem větší úlohu než kdykoliv dříve. Již při příjezdu na recepci se setkáte s tím, že všude udržujeme větší vzdálenost. Pokojové karty a osušky obdržíte od kolegů dezinfikované. V zájmu udržení bezpečné vzdálenosti jsme v hotelu na mnoha místech umístili upozorňující označení. Společné prostory – halu, chodby, bar, jídelnu, hernu a hrací koutky, společné toalety, recepční pult a jeho okolí několikrát denně dezinfikujeme. Ve společných toaletách plníme dávkovače mýdlem obsahujícím virucid. Na několika místech jsme umístili dávkovače na dezinfekci rukou, např. u hlavního vchodu, u vchodů do jídelny, u společných toalet a v blízkosti výtahů. Pokoje dezinfikujeme před každým příjezdem nových hostů. Každodenní úklid pokojů bude vhledem na dezinfekci trvat delší dobu. Děkujeme Vám předem za porozumění. Ručníky použité v pokoji pereme při extra vysoké teplotě a poté dezinfikujeme. Dálkové ovladače k televizi dezinfikujeme a hygienicky balíme. Minibary se ruší, ledničky při každém úklidu dezinfikujeme. V hotelovém shopu prodáváme jednorázové roušky a malé balení virucidního dezinfekčního roztoku na ruce. Naši zaměstnanci nosí dle předpisů roušky. Kromě toho kontrolujeme denně se zvýšenou pozorností zdravotní stav našich kolegů. V zájmu maximálního dodržení aktuálních bezpečnostních opatření, procedur, postupů a zákonných nařízení pravidelně školíme všechny zaměstnance našich hotelů. V restauraci jsme zavedli následující pravidla: Kolegové nosí roušku. V zájmu zachování nutné a doporučované vzdálenosti jsme snížili počet stolů v restauraci. Po každém hostu stoly dezinfikujeme. Příbory v restauraci dezinfikujeme, jednotlivě pokládáme, poo odchodu hostů je vždy vyměníme. Jídla nabízíme i nadále formou bufetových stolů se studenými, teplými jídly a deserty, na Vaše přání Vás obslouží naši kolegové. V obsluze kávových a nápojových automatů Vám na žádost pomohou naši zaměstnanci. Co od Vás žádáme: Přijeďte k nám zdraví. Používejte dezinfekci na vyznačených místech. Dle možnosti udržujte mezi sebou předepsanou vzdálenost.

Přejeme Vám příjemný pobyt u nás, v případě jakýchkoliv otázek se obraťte na naše kolegy!Předem Vám děkujeme za Vaši spolupráci, dávejme na sebe navzájem pozor!

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & SpaAkční nabídkyGrandhotel

Aquapark Ramada BudapešťAquapark Tatralandia

HB TourBešeňová thermal park