Adrenalinová zóna Bešeňová

Adrenalinová zóna byla otevřena ve vodním parku Bešeňová počátkem roku 2013. Pod obrovským vyhřívaným stanem najdete zábavu pro celou rodinu. Vstup do adrenalinové zóny je součástí aqua ticketu.

Dětský vodní hrad

Pro děti je v adrenalinové zóně připravený dětský bazén s vodním hradem s ohřívanou čirou vodou. Děti mohou jezdit na 2 skluzavkách a jednom minitobogánu, stříkat po sobě vodními děly, padat na ně budou proudy vody, nebo si mohou jen tak hrát v teplé vodě bazénu.

Bazén s umělým vlnobitím

Bazén s umělým vlnobitím patří k nejoblibenějším atrakcím v adrenalinové zóně. V pravidelných intervalech se spustí divoký příboj – můžete se nechat unášet vlnami, bojovat s nimi, vozit se na nich. Je to výborná zábava pro celou rodinu. V době, kdy nejsou vlny spuštěny, si můžete vyzkoušet svou obratnost a sílu na lezecké stěně s dopadem do bazénu.

Tobogány

Pro odvážné je postavená krytá tobogánová věž se 6 tobogány. Celková délka všech 6 tobogánů je 1 kilometr a najdete zde i nejdelší tobogán na Slovensku. Můžete si změřit dobu jízdy se svým soupeřem, projet se tobogánem se světelnými efekty. Doporučujeme si nejprve vyzkoušet některý z lehčích tobogánů, protože náročnost těch nejrychlejších vás může překvapit.

Adrenalinová zóna je dalším pokračováním rozvoje vodního světa Bešeňová. Do budoucna se počítá s dalším rozšiřováním termálních lázní.

Proč jet do termálních lázní Bešeňová

  • snadná dostupnost
  • nejmodernější termální lázně na Slovensku se zábavou pro celou rodinu
  • adrenalinová zona – obří tobogánová věž se 6 tobogány o celkové délce 1 km, bazén s umělým vlnobitím, dětský bazén se skluzavkami a vodními atrakcemi
  • relaxace v termálních bazénech – celkem 7 termálních bazénů z toho 4 s celoročním provozem
  • 8 letních venkovních bazénů s tobogány a skluzavkou
  • divoká řeka, Diving centrum, zábava ve Fun Bubble Pool – pouze v letní sezoně
  • výborné ubytování přímo v areálu – v županu jdete rovnou do bazénů
  • aktivity v okolí – v létě turistika, památky lidového stavitelství a vodní sporty na Liptovské Maře, v zimě nejlepší podmínky na lyžováni na Slovensku

Pokud chcete strávit aktivní dovolenou plnou pohybu ve spojení s turistikou, s lyžováním, na kole nebo jen procházkami, relaxovat v termálních bazénech a bydlet přitom v centru dění, tak lázně Bešeňová jsou ideální volbou. Věříme, že služby v termálním komplexu Vám přinesou plno příjemných zážitků a budete se zde rádi vracet.

Home-proc